32-310 Jaroszowiec, ul. Kolejowa 18, tel. 32 6457097
Select menu item

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2023/2024

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2023/2024

W piątkowy poranek w murach Szkoły Podstawowej im. Orła Białego w Jaroszowcu odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Dla uczniów klasy ósmej był to szczególny dzień – po latach nauki i przyjaźni, przyszła pora na pożegnanie.
Sala gimnastyczna wypełniła się rodzicami, nauczycielami i gośćmi. Swoją obecnością zaszczycili nas ks. Jan Wieczorek, sołtys Jaroszowca – p. Sebastian Góral, przedstawiciele Rady Rodziców – przewodniczący- p. Dariusz Haberka i skarbnik-p. Małgorzata Michta oraz panie z Koła Gospodyń Wiejskich z Zalesia Golczowskiego.
W swoim przemówieniu pani dyrektor podkreśliła, że przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń. To zachęta dla absolwentów, by nie bać się wyzwań, śmiało podążać za swoimi pasjami i dążyć do celów.
Następnie dyrektor szkoły wręczyła świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody uczniom, którzy wyróżnili się w nauce, sporcie czy działalności społecznej.

Listy pochwalne otrzymali także rodzice uczniów, którzy uzyskali najlepsze wyniki w nauce i wybitne sukcesy w konkursach i zawodach. To była chwila dumy i radości dla wszystkich obecnych.
Po części oficjalnej uczniowie klasy ósmej i siódmej przygotowali krótką część artystyczną.
Później wszyscy rozeszli się na spotkania z wychowawcami, aby wspólnie podsumować miniony rok szkolny, porozmawiać o planach wakacyjnych i przyszłości, a uczniowie ósmej klasy- aby raz jeszcze sięgnąć pamięcią do wspomnień i pożegnać mury szkoły podstawowej.
To był wyjątkowy dzień, pełen wzruszeń, radości i nadziei na przyszłość, który na długo pozostanie w pamięci uczniów i nauczycieli.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status