32-310 Jaroszowiec, ul. Kolejowa 18, tel. 32 6457097
Select menu item

Aktualności Biblioteki

LITERACKIE BOMBKI

 

Święta tuż, tuż. W salach lekcyjnych i na korytarzach przybywa bożonarodzeniowych akcentów. W naszej bibliotece również zapanowała świąteczna atmosfera. Zawdzięczamy to klasom: IV, V i VIII, które przygotowały nietypowe ozdoby choinkowe, czyli bombki literackie.  Wiele osób bardzo poważnie podeszło do zadania polegającego na ozdobieniu papierowych bombek odpowiednim motywem literackim: bohaterem, wydarzeniem lub cytatem. Uczniowie wykazali się nie tylko niezwykłą kreatywnością, sprawnością manualną, ale, co najważniejsze, znajomością lektur.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NOWOŚCI W SZKOLNEJ BIBLIOTECE

Drodzy Uczniowie!

Biblioteka szkolna ma dla Was dobre wiadomości. 11 grudnia dotarła do nas paczka pełna nowych wydań lektur szkolnych wydawnictwa „Greg”. Wszystkie egzemplarze zawierają opracowanie, które zamieszczono na końcu książki. To w nim znajdziecie biografię autora, szczegółowe streszczenie, charakterystykę bohaterów oraz plan wydarzeń. Z kolei czytanie samej lektury ułatwią Wam liczne komentarze wskazujące najważniejsze fragmenty tekstu.

Dzięki sprawnej pracy aktywu bibliotecznego każda książka została już przygotowana do wypożyczenia i zajęła swoje miejsce na półce.

Teraz nowe lektury czekają na swoich czytelników.

 

 

KIERMASZ KSIĄŻEK

Biblioteka szkolna zaprasza na kiermasz tanich książek.

W ofercie znajdują się: poradniki, słowniki, bajki, baśnie, wierszyki, komiksy, kolorowanki, łamigłówki, literatura piękna i popularno-naukowa. Wszystkie książki są nowe i pięknie wydane. Chętni mogą je kupić w atrakcyjnych cenach w godzinach pracy biblioteki.

 

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status