32-310 Jaroszowiec, ul. Kolejowa 18, tel. 32 6457097
Select menu item

Biblioteka poleca

Seria o Koszmarnym Karolku

To kolejna seria zabawnych książek o chłopcu, który wciąż psoci, rozrabia i przysparza mnóstwo kłopotów swoim rodzicom. Nie oszczędza też młodszego brata – Doskonałego Damianka, któremu serwuje niebyt miłe niespodzianki.

Książki o tym bohaterze, napisane przez amerykańską pisarkę Francescę Simon znane są na całym świecie. W Polsce po raz pierwszy książka o Koszmarnym Karolku została wydana w 2002r. Wiele osób zna przygody tego chłopca z filmu fabularnego. Może czas porównać obraz filmowy z jego książkowym odpowiednikiem?

Seria o Filipku

Z Filipkiem nie można się nudzić. Ten łobuziak i wesołek każdego potrafi rozbawić do łez. Niektórzy na pewno stwierdzą, że to nasz polski odpowiednik Mikołajka i będą mieli rację. Trzeba tylko dodać, że  Filipek jest o wiele zabawniejszy. Ma genialne pomysły na funkcjonowanie w domu i w szkole. Ciekawski świata i pełen energii, wciąż wpada w tarapaty. Jak sobie wtedy radzi? Sprawdź, sięgając po jedną z książek o Filipku Małgorzaty Strękowskiej-Zaremby.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status