32-310 Jaroszowiec, ul. Kolejowa 18, tel. 32 6457097
Select menu item

Z EKOLOGIĄ NA TY CZYLI WYCIECZKA DO WROCŁAWIA

Z EKOLOGIĄ NA TY CZYLI WYCIECZKA DO WROCŁAWIA

W dniach 31.05-01.06.2023r. uczniowie naszej szkoły z klas 5-8 wzięli udział w ekologicznej wycieczce warsztatowej do Wrocławia. Nasi młodzi fascynaci przyrody i ekologii spędzili intensywne dwa dni na obserwacji zwierząt we wrocławskim ZOO, zwiedzaniu Ogrodu Japońskiego, a także poznając tajniki obiegu wody w przyrodzie oraz znaczenia wody dla naszej planety w Hydropolis . Czas wolny spędzali w ekologicznym ogrodzie znajdującym się na terenie hotelu, w którym nocowaliśmy. Rozrywką było poszukiwanie i obserwowanie, jak latarnik zapala gazowe lampy, a mieliśmy to szczęście, że jedna z lamp znajdowała się tuż przy naszym hotelu ! 🪄

Wycieczka była również idealną okazją do integracji uczniów z różnych szkół Gminy Klucze 🙋‍♂️🙋‍♀️🤝

Koordynator projektu: p. P. Szatan-Pasich.

Projekt z zakresu edukacji ekologicznej realizowanej w Gminie Klucze dofinansowanego z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie w ramach Programu priorytetowego- Edukacja ekologiczna.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status