32-310 Jaroszowiec, ul. Kolejowa 18, tel. 32 6457097
Select menu item

SZKOLNY KONKURS WIEDZY O KRAJACH EUROPY

SZKOLNY KONKURS WIEDZY O KRAJACH EUROPY

19 stycznia uczniowie klas IV-VIII przystąpili do Szkolnego Konkursu Wiedzy o Krajach Europy w języku angielskim pod hasłem “Pociąg do Europy”. Celem konkursu było nie tylko poszerzanie wiedzy na temat krajów Europy, ale także rozwijanie kompetencji językowych w zakresie znajomości języka angielskiego.

Najlepsze wyniki uzyskali:

I miejsce – Tobiasz Czyż – kl. VII, Tobiasz Grzanka – kl. VII

II miejsce – Natasza Dudek – kl. V

III miejsce – Kamil Banyś – kl. VIII

W związku z wprowadzeniem zdalnego trybu nauki, nagrody dla laureatów można odbierać w sekretariacie od środy, 02.02.2022 r. w godzinach pracy szkoły. Gratulujemy wszystkim uczestnikom, którzy bez wyjątku wykazali się ogromną wiedzą z zakresu geografii, historii, znajomości kultury oraz języka angielskiego.Konkurs był podsumowaniem projektu POWER “Innowacyjna Szkoła Jutra”, który pozwolił naszej placówce na wzmocnienie kompetencji językowych nauczycieli, znajomości technologii informacyjno-komunikacyjnej, a także na zwiększenie wymiaru europejskiego szkoły.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status