32-310 Jaroszowiec, ul. Kolejowa 18, tel. 32 6457097
Select menu item

ŚWIATOWY DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI I POZDROWIEŃ

ŚWIATOWY DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI                   I POZDROWIEŃ

21 listopada obchodzony jest jako Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień. W naszej szkole obchodziliśmy ten dzień w dniu 22 listopada. Jest to jedno z tych nietypowych świąt, które wywołuje w nas pozytywne emocje, to okazja do tego, by podzielić się miłym słowem z kimś obok nas.

Pani Psycholog i Pani Pedagog wraz z Samorządem Uczniowskim odwiedziły każdą z klas i przybliżyły im krótką historię dnia życzliwości. Mówiły o tym, co to znaczy być życzliwym dla innych i czy warto być taką osobą.

W związku z Dniem Życzliwości i Pozdrowień w każdej klasie uczniowie i nauczyciele zostali poczęstowani słodkim wafelkiem, na którym była naklejona karteczka z miłym słowem. Nie zapomnieliśmy także o wszystkich pracownikach szkoły. Uczniowie mieli także możliwość zrobienia sobie zdjęcia w ramce pełnej pozytywnych emocji. Przesłaniem akcji było podkreślenie tego, że życzliwym można być codziennie. Życzliwość to uśmiech, ciepłe spojrzenie, kilka dobrych słów. Jak być życzliwym? Wystarczy kierować się zasadą: traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.  

Bardzo dziękujemy za pomoc w organizacji akcji uczniom klasy VIII – Ani, Antkowi i Michalinie, a Radzie Rodziców za ufundowanie słodkich prezentów.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status