32-310 Jaroszowiec, ul. Kolejowa 18, tel. 32 6457097
Select menu item

Nasza szkoła wśród grantobiorców programu “mPotęga”

Nasza szkoła wśród grantobiorców programu “mPotęga”

Z wielką radością informujemy, iż nasza szkoła znalazła się wśród 161 instytucji z całej Polski, które otrzymają wsparcie finansowe na realizację grantu o tematyce matematycznej dla klas 7 i 8.

Na konkurs napłynęły 672 wnioski. Program „mPotęga” jest organizowany przez Fundację mBanku w partnerstwie z Fundacją Dobra Sieć.

Ponadto nasz projekt pt. (EKO)LOGICZNA MATEMATYKA, jako jeden z najwyżej ocenionych przez Kapitułę Konkursu, ma szansę zdobyć w głosowaniu internetowym Nagrodę Publiczności w postaci dodatkowych 5 tys. zł na dowolny cel związany z edukacją matematyczną. W głosowaniu weźmie udział 30 najlepiej ocenionych przez Kapitułę projektów – 15 adresowanych do uczniów klas 4-6 szkół podstawowych oraz 15 adresowanych do uczniów klas 7-8 szkół podstawowych. Głosowanie internetowe potrwa od 21 czerwca do 4 lipca 2021 roku! W czasie głosowania każda osoba będzie mogła oddać 1 głos raz na 24h.

Głosowanie będzie miało miejsce na stronie  https://mpotega.pl/glosowanie/ .

Liczymy na Państwa zaangażowanie!!!

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status