32-310 Jaroszowiec, ul. Kolejowa 18, tel. 32 6457097
Select menu item

Nadróbmy zaległości… w naszych relacjach

Nadróbmy zaległości…                 w naszych relacjach

Już od jutra na szkolnych korytarzach oprócz klas I-III po długiej przerwie zaczną pojawiać się pierwsi uczniowie z klas IV-VIII. Rozpoczynamy tryb hybrydowy.

Każdy z nas jest spragniony kontaktu ze swoimi rówieśnikami, ale jednocześnie ma mieszane uczucia co do tego, co czeka nas w najbliższych dniach. Ogarniają nas obawy, czy uda nam się sprostać wyzwaniom i zapanować nad nową sytuacją. Odzwyczailiśmy się przecież od dzwonków i szkolnych ławek. Zdalne nauczanie zmieniło nasze podejście do nauki. Wydaje nam się, że powinniśmy jak najszybciej nadrobić powstałe braki, ale przecież nikt z nas nie ma supermocy, aby w kilka dni utrwalić materiał ze wszystkich przedmiotów.

Niech w te ostatnie tygodnie roku szkolnego połączy nas radość z możliwości ponownego spotkania się z kolegami, koleżankami, nauczycielami, wychowawcami, dyrekcją i pracownikami szkoły. Nie zapominajmy o nauce, ale skupmy się na odbudowaniu relacji, przełamaniu lęków i pozytywnym nastawieniu. Pamiętajmy, że w razie jakichkolwiek kłopotów mamy na kogo liczyć!

SAMORZĄD UCZNIOWSKI

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status