32-310 Jaroszowiec, ul. Kolejowa 18, tel. 32 6457097
Select menu item

MŁODZIEŻOWY RAJD JURAJSKI

MŁODZIEŻOWY RAJD JURAJSKI

7 czerwca 2023 r. klasa IV wraz z wychowawczynią p. Marceliną Kamionką wzięła udział w Młodzieżowym Rajdzie Jurajskim na trasie Klucze – Góra Stołowa – „Leśny Zakątek” w Jaroszowcu zorganizowanym przez oddział PTTK w Kluczach im. Zbigniewa Czapnika. W rajdzie uczestniczył także nasz uczeń z klasy II, Jakub Pachuł, który dzielnie pomagał swojemu dziadkowi, panu Józefowi Pachułowi w sprawach organizacyjnych idąc na początku grupy.

Nad bezpieczeństwem młodzieży czuwali druhowie z Ochotniczych Straży Pożarnych Gminy Klucze tj. Chechła, Klucz, Kwaśniowa Dolnego, Rodak i Ryczówka.

Po długiej wędrówce na wszystkich czekały już pyszności z grilla. Organizatorzy przygotowali także ciekawe konkursy, zabawy i gry sprawnościowe.

Uczennice Tatiana Skubis i Wikoria Hryniewicka świetnie poradziły sobie w konkurencjach sportowych nie mając sobie równych i wygrywając tym samym główne nagrody.

Deszczowe prognozy na szczęście nie sprawdziły się, a rajd sprawił uczniom wiele radości.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status