32-310 Jaroszowiec, ul. Kolejowa 18, tel. 32 6457097
Select menu item

BEZPIECZNI I WIDOCZNI PODCZAS RAJDU LEŚNEGO!

BEZPIECZNI I WIDOCZNI PODCZAS RAJDU LEŚNEGO!

Wtorek, 13 czerwca, był radosnym dniem dla najmłodszych uczniów naszej szkoły , którzy uczestniczyli w rajdzie leśnym wiodącym przez Rezerwat Góry Stołowej.

 Na początku wyprawy dzieci wysłuchały pogadanki na temat tego, czym jest kamizelka odblaskowa, jak ona wygląda i jakie znaczenie ma jej noszenie.

Przypomnieliśmy sobie również, jak należy zachowywać się w lesie. Pogoda nam dopisała, był piękny słoneczny dzień. Podczas wędrówki poznawaliśmy las różnymi zmysłami. Rozpoznawaliśmy drzewa i krzewy leśne, warstwy lasu oraz szukaliśmy leśnych mieszkańców.

Po zakończonej trasie w lesie przypomnieliśmy sobie zasady przechodzenia przez drogę i w wyznaczonym miejscu , na pasach przeszliśmy bezpiecznie w kierunku ostatniego przystanku naszej wyprawy.

 Na placu zabaw przy Leśnym Zakątku dzieci mogły się wspólnie pobawić, nacieszyć sobą po wakacyjnej rozłące oraz zjeść pyszną kiełbaskę.

W naszej wyprawie towarzyszyły nam Pluszaki – wspólnie uczciliśmy Dzień Pluszowego Misia.

 Wycieczka była udana, zadowoleni wróciliśmy do szkoły.

Dziękujemy za wspaniały dzień!


Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status