32-310 Jaroszowiec, ul. Kolejowa 18, tel. 32 6457097
Select menu item

BEZPIECZNE WAKACJE

BEZPIECZNE WAKACJE

13 czerwca odbyło się w naszej szkole spotkanie z sierż. sztab. Mateuszem Grabowskim i posterunkowym Marcinem Kołodziejem, przedstawicielami Komisariatu Policji w Kluczach oraz p. Stanisławem Góździem- starszym ratownikiem WOPR.
Na spotkaniu przypomniano ogólne zasady bezpieczeństwa obowiązujące podczas spędzania czasu wolnego, m.in. jak należy się zachować i czego nie należy robić w przypadku kontaktu z osobą nieznajomą oraz bezpańskim psem czy kotem. Nie zabrakło również elementarnych porad dotyczących bezpiecznego wypoczynku nad wodą.
Każdego roku w okresie wakacji policja odnotowuje zdarzenia, w których biorą udział osoby małoletnie. Przypadki zabaw w miejscach niedozwolonej kąpieli bez nadzoru osób dorosłych, wypadki i okaleczenia podczas zabaw w domu i na podwórku, przestępstwa i wykroczenia popełniane przez nieletnich i na ich szkodę oraz wiele innych tragedii, to niestety smutna rzeczywistość wakacji każdego roku.
Dlatego należy zadbać o bezpieczeństwo naszych uczniów.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status