32-310 Jaroszowiec, ul. Kolejowa 18, tel. 32 6457097
Select menu item

NASZE UCZENNICE WŚRÓD NAGRODZONYCH

NASZE UCZENNICE WŚRÓD NAGRODZONYCH

8.05.2023 r. w Domu Kultury “Hutnik” w Jaroszowcu odbyło się podsumowanie i rozstrzygnięcie Powiatowego Konkursu Literacko – Plastycznego “Równość – Wolność – Niepodległość”, organizowanego pod Patronatem Starosty Olkuskiego i Wójta Gminy Klucze. Konkurs był jednym z działań realizowanych przez Gminny Ośrodek Kultury w Kluczach w ramach programu dotacyjnego “Powstanie Styczniowe 1863 – 1864”. Wydarzeniu towarzyszyło otwarcie wystawy pt. “Powstanie i Pamięć”, która została wypożyczona z Muzeum Regionalnego PTTK im. Antoniego Minkiewicza w Olkuszu. O Powstaniu Styczniowym na ziemi olkuskiej i o prezentowanej wystawie opowiedział P. Olgerd Dziechciarz, felietonista i dziennikarz.

Następnie odbyło się wręczenie nagród. Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż dwie nasze uczennice znalazły się w gronie laureatów konkursu:

– Natasza Dudek zdobyła III miejsce w konkursie plastycznym (op. p. R. Smaruj)

– Anna Jarno otrzymała wyróżnienie w konkursie literackim (op. p. I. Boruń)

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status