32-310 Jaroszowiec, ul. Kolejowa 18, tel. 32 6457097
Select menu item

ZAKOCHAJ SIĘ W KSIĄŻCE

ZAKOCHAJ SIĘ W KSIĄŻCE

Z okazji zbliżających się walentynek już w poniedziałek zapraszamy wszystkich uczniów do biblioteki szkolnej.

W atmosferze święta zakochanych można będzie okazać swoje zainteresowanie nowym książkom, pachnących świeżym drukiem, które niedawno wzbogaciły nasz księgozbiór i czekają na wypożyczenie. Mamy nadzieję, że szybko pokochacie te tytuły.

Wśród pozycji dla młodszych i starszych są m.in. wyczekiwane przez naszych czytelników nowe przygody Kajka i Kokosza, wzruszające historie o przyjaźni, inspirujące opowieści o wspaniałych kobietach, poradniki zarówno dla miłośników języka polskiego, jak i osób uwielbiających zwierzaki. Poza tym ósmoklasiści znajdą materiały ułatwiające przygotowanie do egzaminu, a uczniowie, którzy chcą zacząć przygodę z rysunkiem, mogą sięgnąć po książkowy kurs rysowania.

Zachęcamy też do zaprzyjaźnienia się ze świetlicową półką ciekawej książki. Każdy uczeń w czasie swojego pobytu w świetlicy może sięgać po wystawione egzemplarze, by czytać i oglądać to, co lubi.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status