32-310 Jaroszowiec, ul. Kolejowa 18, tel. 32 6457097
Select menu item

ZAJĘCIA EDUKACYJNE INACZEJ

ZAJĘCIA EDUKACYJNE INACZEJ

Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Orła Białego w Jaroszowcu wzięli udział w ciekawych zajęciach edukacyjnych prowadzonych przez pracowników Związku Parków Krajobrazowych Województwa Małopolskiego.

Dzięki podpisanej umowie o współpracy z ZPKWM uczniowie mogli zdobywać wiedzę od najlepszych specjalistów i znawców rezerwatów przyrody.

Uczniowie klas I-III wraz z panem Pawłem podziwiali widoki zw wzgórza Czubatka, a potem poznawali roślinność wokół malowniczych stawów w Kluczach: ” Zielonego” i ” Czerwonego” .

Uczniowie kl. IV-VIII wraz z paniami Joanną i Katarzyną kroczyli ścieżką dydaktyczną w Rezerwacie Przyrody “Pazurek”, aby dotrzeć do Januszkowej Góry.

Stamtąd już autokarem dotarli do szkoły, gdzie na wszystkich czekały pyszne kiełbaski przygotowane przez tatusiów naszych uczniów: panów Wojciecha Bąka, Pawła Pokwapa i Pawła Wielgosza. Panowie zdali test z grillowania na 6!

Bardzo dziękujemy firmie Lewiatan za ufundowanie pieczywa oraz dodatków do kiełbasek, a Radzie Rodziców za zakup kiełbasek i opłatę usługi transportowej.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status