32-310 Jaroszowiec, ul. Kolejowa 18, tel. 32 6457097
Select menu item

Wycieczka na Komisariat Policji i do Gminnej Biblioteki Publicznej w Kluczach

Wycieczka na Komisariat Policji i do Gminnej Biblioteki Publicznej w Kluczach

Piątek 30 września był dniem szczególnym, dla uczniów z klas I-III. Dzięki uprzejmości Pana Komendanta Jerzego Wilka mieliśmy wyjątkową możliwość zwiedzenia Komisariatu Policji w Kluczach. St. sierż. Maciej Milczanowski zapoznał nas z pracą policjantów, mogliśmy zwiedzić budynek komisariatu i utrwalić ważne zasady bezpieczeństwa.

Na pamiątkę tego spotkania każdy otrzymał opaskę odblaskową, a dzieci
 w podziękowaniu za gościnność, wręczyły kwiaty Policjantom. Spotkanie upamiętniły wspólne zdjęcia.

Panu Komendantowi i wszystkim Policjantom wyrażamy uznanie i składamy gorące podziękowanie za ich trudną i często niebezpieczną służbę. Dzięki nim czujemy się bezpieczni!

W tym samym dniu zostaliśmy również zaproszeni do Gminnej Biblioteki Publicznej w Kluczach.
Pani bibliotekarka Iwona Szatan opowiedziała dzieciom o swojej pracy. Oprowadziła po bibliotece, wskazując miejsce z książkami przeznaczonymi wyłącznie dla nich. Przypomniała o tym, że książki należy szanować. Zachęcała również, aby wraz z rodzicami byli częstymi gośćmi i chętnie je wypożyczali.
Na zakończenie każda klasa dostała upominek, książkę do głośnego czytania w klasie. My dla pani bibliotekarki też mieliśmy prezent odblaskowy, w ramach naszej akcji Odblaskowej Szkoły.

Cieszymy się, że możemy bezpiecznie poznawać ciekawe miejsca w naszej okolicy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status