32-310 Jaroszowiec, ul. Kolejowa 18, tel. 32 6457097
Select menu item

WYCIECZKA DO VELVET CARE W KLUCZACH

WYCIECZKA DO VELVET CARE W KLUCZACH

Dnia 21 października 2022r. uczniowie klas 7 i 8 wraz z opiekunami wybrali się pieszo na wycieczkę do papierni Velvet CARE w Kluczach, celem bliższego poznania procesów produkcyjnych i logistycznych oraz przedstawienia perspektyw związanych z wyborem przyszłej ścieżki zawodowej.

Na miejscu młodzież obejrzała prezentację przedstawiającą historię oraz profil działalności zakładu. Podczas prelekcji uczniowie mogli się wykazać wiedzą i zdobyć gadżety z logo zakładu. Następnie po odbyciu krótkiego szkolenia z zakresu BHP uczniowie przeszli przez halę produkcyjną, gdzie zobaczyli na własne oczy proces powstawania wyrobów higienicznych. To cenne doświadczenie i niezapomniana lekcja doradztwa zawodowego.

Do domu uczniowie wrócili z upominkiem od firmy Velvet CARE- zestawem chusteczek higienicznych- zmęczeni ( przeszli około 10 km w dwie strony), ale zadowoleni.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status