32-310 Jaroszowiec, ul. Kolejowa 18, tel. 32 6457097
Select menu item

WARSZTATY KULINARNE Z PANIAMI Z KGW ZALESIE GOLCZOWSKIE

WARSZTATY KULINARNE Z PANIAMI Z KGW ZALESIE GOLCZOWSKIE

W dn. 17.11.2022r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w długo wyczekiwanych warsztatach kulinarnych zorganizowanych w ramach projektu “Młodzi bez granic” finansowanego przez Fundację CEMEX “Budujemy Przyszłość”. Dzięki uprzejmości pań z KGW Zalesie Golczowskie warsztaty odbyły się w świetlicy w Zalesiu.

Zainteresowanie warsztatami było ogromne, dzieci i młodzież z wielkim zaangażowaniem przygotowywali potrawy pod czujnym okiem prawdziwych ekspertek i mistrzyń gotowania.

Uczniowie wspólnie z paniami z KGW przygotowali muffinki, sałatkę owocową i wafle z nutellą. A potem czekała na nich prawdziwa uczta niespodzianka, przygotowana przez mistrzynie kuchni: zupa z soczewicy, chlebek własnego wypieku, ciasto z jabłkami i swojska kaszanka.

Warsztaty zamieniły się w prawdziwą biesiadę. Bardzo dziękujemy wszystkim paniom z KGW z panią sołtys Agnieszką Ścigaj na czele za wspólne warsztaty kulinarne. To kolejna nasza wspólna akcja, która pokazała, że na panie z KGW Zalesie Golczowskie zawsze można liczyć, że nasi uczniowie wiele się mogą od nich nauczyć.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status