32-310 Jaroszowiec, ul. Kolejowa 18, tel. 32 6457097
Select menu item

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

4 września odbyła się w naszej szkole odbyła się inauguracja nowego roku szkolnego. Uroczystość otworzyła pani dyrektor Violetta Auguścik, która powitała zaproszonych gości:  p. Marcina Grojca- radnego Gminy Klucze i zarazem sołtysa Jaroszowca, ks. Jana Wieczorka- proboszcza naszej parafii, p. Józefa Pachuła- sołtysa Bogucina Dużego, nauczycieli i pracowników szkoły, uczniów i rodziców. Z ust dyrekcji padła zachęta do zdobywania wiedzy, motywacji i satysfakcji z procesu nauki. Następnie  przedstawiono wszystkich nauczycieli, a także przekazano podstawowe informacje na temat organizacji pracy szkoły. Najważniejszym momentem uroczystości było złożenie przez pierwszoklasistów uroczystego ślubowania oraz pasowanie na uczniów. Po części oficjalnej uczniowie udali się na spotkania z wychowawcami.

Drodzy uczniowie życzymy wam, aby nowy rok szkolny był dla was czasem inspirujących wyzwań i wspaniałą przygodą w otoczeniu wspierających nauczycieli i życzliwych rówieśników. Uczcie się z zapałem, rozwijajcie swoje pasje i pamiętajcie, „że wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami…”.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status