32-310 Jaroszowiec, ul. Kolejowa 18, tel. 32 6457097
Select menu item

Uczniowie z naszej szkoły z 3 miejscem w Powiatowych Igrzyskach Dzieci w piłce ręcznej

Uczniowie z naszej szkoły z 3 miejscem w Powiatowych Igrzyskach Dzieci w piłce ręcznej

W ramach Igrzysk Dzieci odbyły się emocjonujące zawody powiatowe w piłkę ręczną, gdzie młodzi sportowcy z naszej szkoły podstawowej wykazali się niezwykłą determinacją i talentem, zdobywając zaszczytne trzecie miejsce. Mimo że przegrali, to nie umiejętnościami, a warunkami fizycznymi, które okazały się decydujące w starciu z silniejszymi fizycznie przeciwnikami.

Nasi zawodnicy pokazali, że mają serce do gry i prawdziwą pasję do sportu. Każdy mecz był dla nich próbą charakteru, a determinacja i zaangażowanie, z jakimi podchodzili do każdej minuty gry, były godne podziwu.

Gratulujemy!

Skład zespołu: Jan Wołowicz ( k) kl. 6, Radosław Olek kl. 5, Emil Gieszczyk kl.6, Piotr Pokwap kl. 6, Julian Domagała kl. 5, Paweł Micyk kl. 5, Michał Łydka kl. 5, Jakub Januszek kl. 5, Tomasz Barczyk kl. 6, Jan Wilkoński kl. 6.

Opiekun: p. Paulina Wołowicz

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status