32-310 Jaroszowiec, ul. Kolejowa 18, tel. 32 6457097
Select menu item

Uczniowie klas 1 – 3 na zajęciach Plastyczno-Technicznych w Gminnej Bibliotece Publicznej

Uczniowie klas 1 – 3 na zajęciach Plastyczno-Technicznych w Gminnej Bibliotece Publicznej

22 maja o godzinie 8:30 w Gminnej Bibliotece Publicznej odbyły się wyjątkowe zajęcia plastyczno-techniczne na temat pszczół. W warsztatach prowadzonych przez panią Roksanę Opiłkę wzięły udział dzieci z klas 1-3. Młodzi uczestnicy z ogromnym zaangażowaniem tworzyli pszczółki z wykorzystaniem różnych materiałów: farb, kolorowego papieru, makaronu oraz kartonowych rolek.

Pszczółki!

Zakładały swój mały ogród kwiatowy, aby pszczółki mogły bezpiecznie pracować.

Gościem specjalnym był pan Paweł Janda, pasjonat pszczół i właściciel własnej pasieki. Pan Paweł przekazał dzieciom wiele cennych informacji i ciekawostek na temat życia pszczół. Dzieci miały okazję obejrzeć film edukacyjny oraz zapoznać się z narzędziami używanymi w pracy pszczelarza.

Wielką atrakcją okazał się strój pszczelarski, który dzieci mogły przymierzyć. Zajęcia sprawiły wiele radości i były niezapomnianym przeżyciem dla wszystkich uczestników.

Na pamiątkę tych wyjątkowych warsztatów dzieci wspólnie wykonały ul z pszczołami i plastrami miodu.

Otrzymały również pamiątkowe medale oraz dyplomy.

Serdecznie dziękujemy pani Roksanie za kreatywne prowadzenie zajęć oraz panu Pawłowi za podzielenie się swoją wiedzą i pasją do pszczelarstwa.

Dziękujemy

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status