32-310 Jaroszowiec, ul. Kolejowa 18, tel. 32 6457097
Select menu item

” TAJEMNICZY SKRZAT”

” TAJEMNICZY SKRZAT”

21.09.br. zagościł w naszej szkole teatr “Kurtyna” z profilaktycznym przedstawieniem pt. “Tajemniczy Skrzat” przeznaczonym dla uczniów klas 1-3. Bohaterką bajki była mała Lenka, która wieczorami przemycała do swojego pokoju gamepada, ponieważ każdą wolną chwilę spędzała na graniu. Pochłonięta zdobywaniem kolejnego etapu w grze, nagle zorientowała się, że w jej pokoju pojawił się niespodziewany gość – Skrzat Franek, który poprosił ją o pomoc w zaopiekowaniu się tajemniczym pudełkiem. Od tej pory Lenka musiała się zmierzyć ze swoimi słabościami i pokusami kolejnego nieproszonego gościa.

Przedstawienie “Tajemniczy Skrzat” zwraca uwagę na problemy współczesnych dzieci, których często jedyną rozrywką jest oglądanie filmików w telefonie lub granie na konsolach, dzieci cierpiących na brak wspólnej zabawy z rówieśnikami i brak przebywania na świeżym powietrzu.

Uczniowie naszej szkoły byli żywo zainteresowani losami bohaterów oraz aktywnie włączyli się we wspólne tworzenie przedstawienia wraz z aktorami.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status