32-310 Jaroszowiec, ul. Kolejowa 18, tel. 32 6457097
Select menu item

REKORDZISTA GUINNESSA W NASZEJ SZKOLE

REKORDZISTA GUINNESSA W NASZEJ SZKOLE

Dzisiaj gościł w naszej szkole pan Dariusz Kołodziejczyk- wielki entuzjasta tricków piłkarskich, wielokrotny rekordzista Guinnessa.

Mistrz zaprezentował swoje umiejętności podczas krótkiego pokazu, któremu towarzyszyły oklaski i okrzyki zachwytu zgromadzonych uczniów. Następnie chętni uczniowie mogli spróbować naśladować rekordzistę, ale nie było to wcale łatwe. Po pokazie przyszedł czas na rozmowę, podczas której mistrz zdradził swój przepis na sukces: koncentracja ruchowa, skupienie, orientacja w terenie- oto jego nieodzowne elementy.

Pan Dariusz trenuje od wielu lat. Swoją przygodę z piłką nożną zaczął jeszcze jako uczeń pierwszej klasy szkoły podstawowej. Opowiadał o ścieżce swojej kariery, od występów nieśmiałego nastolatka, po kolejne sukcesy, poprzedzone ciężką, systematyczną pracą.

Zawsze marzył o tym, żeby być w czymś najlepszym na świecie. W końcu dopiął swego i to nie raz. Ostatni sukces odniósł na Stadionie Śląskim, kiedy to odbijał piłkę głową, idąc tyłem na dystansie 2460 m. I nie spoczął na laurach. Już przygotowuje się do bicia kolejnego rekordu, ale co to będzie? – o tym na razie wiedzą nieliczni.

Na zakończenie spotkania mistrz chętnie rozdawał autografy i fotografował się z uczniami.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status