32-310 Jaroszowiec, ul. Kolejowa 18, tel. 32 6457097
Select menu item

“ZAREZERWUJ DZIEŃ NA REZERWAT”

“ZAREZERWUJ DZIEŃ NA REZERWAT”

Zakończyliśmy realizację zadania “Zarezerwuj Dzień na Rezerwat” w ramach Programu Regionalnego Wsparcia Edukacji Ekologicznej – Część 2) Fundusz Ekologii, na które otrzymaliśmy dotację w wysokości 8.000,00 zł od NFOŚiGW.

Na uczniów naszej szkoły czekały nie lada atrakcje ekologiczne, przygotowane przez p. dr Annę Śliwińską- Wyrzychowską. Dużym zainteresowaniem cieszyły się warsztaty ekologiczne i obserwacje mikroskopowe za pomocą binokularów. Dodatkową atrakcją było spotkanie uczniów kl. 1-3 z panią dr inż. Marią Gronicz – specjalistą Służby Leśnej z Nadleśnictwa Olkusz, która opowiedziała o znaczeniu lasu w przyrodzie.

Wielu wrażeń dostarczyła wszystkim uczestnikom gra terenowa do Rezerwatu “Góra Stołowa im. Ryszarda Malika”, podczas której uczniowie musieli rozwiązywać zadania, wyszukiwać artefaktów.

Na najaktywniejszych uczestników czekały ekologiczne nagrody, a na wszystkich- ciepły poczęstunek.

“Zadanie finansowane ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej”.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status