32-310 Jaroszowiec, ul. Kolejowa 18, tel. 32 6457097
Select menu item

MIKOŁAJKI 2023

MIKOŁAJKI 2023

Mikołaju, Mikołaju…
Dziadzio Mikołaj lasem wędruje, w okna zagląda i nasłuchuje
Gwiazdką w okna świeci – gdzie są grzeczne dzieci???
O każdym grzecznym dziecku pamięta stary dziadunio, Mikołaj Święty.
Co za radość będzie, gdy do nas przybędzie…

I przybył … po długim oczekiwaniu, na zaproszenie księdza proboszcza- Jana Wieczorka- dzieci doczekały się wizyty upragnionego Mikołaja. Z wielką niecierpliwością spoglądały na drzwi sali gimnastycznej, nasłuchiwały „Mikołajowych” dzwoneczków. Święty Mikołaj nie zawiódł naszych uczniów i nie kazał długo na siebie czekać. Towarzyszyły mu Aniołki- Agata i Emilia.

Wszystkie dzieci pod przewodnictwem księdza Jana wspaniale zaprezentowały się w koncercie pieśni religijnych oraz w konkursie wiedzy o tematyce patriotycznej i religijnej. Mikołaj był pod dużym wrażeniem i nie szczędził ciepłych słów pod ich adresem. Wszystkim dzieciom i pracownikom szkoły wręczył słodkie upominki. Uczniowie podziękowali Mikołajowi i jego pomocnikom za słodką niespodziankę i obiecali, że przez cały rok będą grzeczni. Mikołaj życzył dzieciom wiele radości.

Mikołajki w naszej szkole już na stałe wpisały się w kalendarz wydarzeń, a to właśnie za sprawą księdza Jana Wieczorka. Dzięki Jego hojności również w tym roku nie zabrakło radości, uśmiechów i oczywiście prezentów. Dziękujemy bardzo !

Wraz z Mikołajem zawitała dziś w progi naszej szkoły magia nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status