32-310 Jaroszowiec, ul. Kolejowa 18, tel. 32 6457097
Select menu item

KONKURS PLASTYCZNY „WIELKIE MARZENIA Superbohater to Ja!”

ORGANIZATOR:

Centrum Kultury „Dworek Białoprądnicki”

Klub Kultury ”Chełm”

ADRESACI: Konkurs oceniany będzie w kategoriach wiekowych:

7 – 9 lat, 10 – 12 lat, 13 – 15 lat,

ZADANIE KONKURSOWE:

Uwielbiamy opowieści o superbohaterach, każdy z nas marzył o tym, aby mieć jakąś super moc: latać, przenosić się w czasie, być niewidzialnym czy stawiać wielkomilowe kroki, ratować potrzebujących. Pytanie jednak brzmi, jakim ja mogę być superbohaterem tu i teraz, w swoim świecie, tu na Ziemi. Jako mały człowiek o wielkich marzeniach zostanę superbohaterem dla … no właśnie, dla kogo? I zostanę superbohaterem w … no właśnie, w czym? Co zrobić, aby zobaczyć uśmiech i szczęście osób potrzebujących i poczuć tą wielką radość? To jest to! Możecie to pokazać światu poprzez obraz – pracę plastyczną, używając różnych technik: rysunku – kredkami, ołówkiem, pastelami, tuszem; malarstwa – różnymi farbami, grafiki. Możliwości użycia kartki są jak świat długi i szeroki – nieograniczone. Tym bardziej świat marzeń. Zapraszamy do indywidualnego zinterpretowania tematu i wykonania go w ulubionej technice, bądź odkrycia swoich możliwości w zupełnie nowej do tej pory nieznanej!

Technika prac: malarstwo, grafika, rysunek, techniki mieszane. Prace na formacie max. A3

ZGŁOSZENIE PRACY NA KONKURS:

  • Warunkiem zakwalifikowania pracy na konkurs jest wyrażenie przez rodziców lub prawnych opiekunów
  • Zgody na przetwarzanie danych osobowych autora pracy poprzez wypełnienie on-line formularza zapisów: chelm.dworek.eu/zapisy.
  • Do pracy należy dołączyć metryczkę zwierającą: tytuł pracy, imię i nazwisko uczestnika konkursu, wiek uczestnika (prosimy nie wpisywać klasy tylko wiek), nazwę instytucji, dane kontaktowe (telefon, adres mailowy) oraz imię i nazwisko instruktora, wzór do pobrania na stronie chelm.dworek.eu/konkursy.
  • Na konkurs można zgłaszać prace nieprezentowane wcześniej wykonane samodzielnie i indywidualnie.
  • Nie będą oceniane prace zbiorowe, niespełniające kryteriów formatu i techniki oraz nieczytelnie opisane. Nie będą uwzględniane żadne prace przestrzenne, prace z bibuły, waty, filcu, brokatu, różnego rodzaju ziaren, liści i materiałów sypkich – obowiązują wyłącznie techniki wymienione w konkursie.
  • Jedna instytucja może nadesłać maksymalnie 10 prac.

TERMIN: Ostatecznym terminem dostarczenia prac jest piątek 11.10.2023r.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status