32-310 Jaroszowiec, ul. Kolejowa 18, tel. 32 6457097
Select menu item

JASEŁKA

JASEŁKA

Czas oczekiwania na Boże Narodzenie należy do najpiękniejszych w roku. W świąteczny i wyjątkowy klimat wprowadziły wszystkich 20 i 22 grudnia 2023 roku wystawione przez uczniów klasy I-IV szkolne jasełka.  Pierwszy występ był dla rodziców i wszystkich zaproszonych przez uczniów gości,  natomiast drugi był dla społeczności szkolnej. 

Publiczność po raz kolejny mogła przeżyć historię Marii i Józefa. Scenki z życia nowo narodzonego dzieciątka, pasterzy, mędrców przeplatane były kolędami i piosenkami świątecznymi.  Nie zabrakło też diabełków, które chciały zmienić anielski plany.

Uczniowie doskonale wcielili się w swoje role oraz zaprezentowali umiejętności wokalne, recytatorskie i aktorskie.
Następnie życzenia świąteczne złożyli wszystkim obecnym dyrektor szkoły – pani Violetta Auguścik oraz ksiądz Jan Wieczorek i sołtys Bogucina- pan Józef Pachuł, który młodych aktorów obdarował słodkim upominkiem.

Na koniec zostały wręczone dyplomy dla uczniów, którzy odnieśli sukcesy w konkursach, które odbyły się w ostatnim czasie.

Serdecznie dziękujemy rodzicom za pomoc w przygotowaniu strojów dla dzieci i elementów dekoracji, zaś młodym artystom za cenne chwile refleksji nad sensem Świąt Bożego Narodzenia. 

Życzymy wszystkim zdrowych, pogodnych i rodzinnych świąt oraz szczęśliwego nowego 2024 roku.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status