32-310 Jaroszowiec, ul. Kolejowa 18, tel. 32 6457097
Select menu item

JASEŁKA 2022

JASEŁKA 2022

Dzień 22.12. br. nasi uczniowie spędzili nieco inaczej w szkole. Tego dnia rozbrzmiewał we wszystkich salach dźwięk kolęd, w powietrzu unosił się zapach ciast i owoców, słychać było radosne kolędowanie i okrzyki, a uczniowie wraz z nauczycielami zamiast w szkolnych ławkach zasiedli przy odświętnie nakrytych stołach, wypełnionych po brzegi smakołykami przygotowanymi przez rodziców.

Po wspólnym klasowym biesiadowaniu wszyscy obejrzeli jasełka w wykonaniu uczniów klas IV, V, VI i VII przygotowane pod opieką pani Marzanny Waśniowskiej.

Jasełka ukazały najważniejsze wydarzenia towarzyszące narodzinom Jezusa. Przedstawienie wprowadziło wszystkich w czas Bożego Narodzenia, pełnego pięknych tradycji i podniosłego nastroju. Jasełka były dla nas wszystkich lekcją wzajemnego zbliżenia, miłości, zadumy i refleksji. Oprócz wartości religijnych ukazywały tradycje i piękno naszego regionu i naszego kraju, nie mogło więc zabraknąć górali i krakowiaków.

Na koniec pani dyrektor podsumowała sukcesy naszych uczniów uzyskane w bieżącym roku, a następnie w imieniu nauczycieli i pracowników szkoły życzyła wszystkim uczniom i ich rodzinom zdrowych, spokojnych, rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia, spełnienia marzeń i realizacji życiowych planów i zamierzeń.

Pani Paulina Wołowicz natomiast wręczyła dyplomy uczniom za ich aktywny udział w zajęciach SKS-u.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status