32-310 Jaroszowiec, ul. Kolejowa 18, tel. 32 6457097
Select menu item

INFORMACJA DLA UCZNIÓW Z BOGUCINA DUŻEGO

INFORMACJA DLA UCZNIÓW Z BOGUCINA DUŻEGO

Od dnia 8 maja 2023 r. następują zmiany w realizacji rozkładów jazdy linii 472, 475, 474, 477.
W związku z trwającą przebudową drogi w Bogucinie Dużym informujemy, iż z dniem 8 maja br., obecnie wyłączony z ruchu odcinek drogi zostanie ponownie otwarty. Przystanki Bogucin Duży I oraz Bogucin Duży II Kiosk będą ponownie obsługiwane.
Z dniem 8 maja wykonawca remontu rozpoczyna kolejny etap prac i tak z ruchu samochodowego wyłączony zostanie odcinek drogi w Bogucinie Dużym, począwszy od skrzyżowania z drogą do Bogucina Małego aż do skrzyżowania z drogą do Jaroszowca (przez Las). Przystanki „Bogucin Duży tymczasowy”, „Bogucin Duży III”, „Bogucin Mały tymczasowy” zostaną
wyłączone z obsługi dla autobusów komunikacji miejskiej.
W związku z powyższym wprowadzone zostaną zmiany w sposobie realizacji komunikacji w tym rejonie:

– linia 472 nie będzie kursować przez Podgrabie, Bogucin Duży,

-linia 474 nie będzie obsługiwać przystanków „Bogucin Duży tymczasowy”, „Bogucin Duży III” i będzie kursować wg zmienionego rozkładu jazdy z obsługą przystanków Bogucin Duży I oraz Bogucin Duży II Kiosk.

– dla linii 475 przywrócony do realizacji zostanie rozkład jazdy
obowiązujący sprzed wprowadzenia objazdów,

– dla linii 477 przywrócony do realizacji zostanie rozkład jazdy
obowiązujący sprzed wprowadzenia objazdów.
Prosimy o zapoznanie się z nowymi rozkładami, które zostaną zamieszczone na tabliczkach przystankowych oraz na stronie internetowej ZKG “KM” w Olkuszu

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status