32-310 Jaroszowiec, ul. Kolejowa 18, tel. 32 6457097
Select menu item

“HAZARD?- NIE DAJ SIĘ WCIĄGNĄĆ!”

“HAZARD?- NIE DAJ SIĘ WCIĄGNĄĆ!”

Czym jest hazard? Jak ustrzec się przed niebezpieczeństwem związanym z udziałem w nielegalnych grach? Jakie przepisy regulują działalność podmiotów związanych z rynkiem gier?

Na te i wiele innych pytań odpowiadali młodzieży klas 7. i 8. pracownicy Urzędu Skarbowego w Olkuszu podczas godzinnego spotkania, które odbyło się 15.03.2023r.

Uświadomili oni uczniom, jakie zagrożenia są związane z uzależnieniem od hazardu oraz uczestnictwem w nielegalnych grach hazardowych. Przestrzegali też przed grami internetowymi, które z pozoru wyglądają bardzo niewinnie i dają możliwość grania za darmo, jednak w rzeczywistości nastawione są na uzależnianie od gry za pieniądze.

Akcja edukacyjna Krajowej Administracji Skarbowej, odbywająca się w ramach akcji objętej honorowym patronatem Ministra Edukacji Narodowej, przebiegła w miłej atmosferze, a uczniowie chętnie dzielili się swoimi obserwacjami i doświadczeniami.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status