32-310 Jaroszowiec, ul. Kolejowa 18, tel. 32 6457097
Select menu item

GMINNA GRA TERENOWA (EKO)LOGICZNA PRZYGODA

GMINNA GRA TERENOWA (EKO)LOGICZNA PRZYGODA

W piątek 27 października odbyła się w naszej szkole gminna gra terenowa pt. “(EKO) logiczna przygoda” zorganizowana w ramach projektu finansowanego przez Fundację CEMEX “Budujemy Przyszłość”. 🌍♻️ Uczniowie klas 7-8 ze wszystkich szkół podstawowych Gminy Klucze zmierzyli się z zadaniami o tematyce ekologicznej w języku polskim, angielskim i niemieckim. Rywalizacja była zacięta, każda drużyna z wielkim zaangażowaniem przemierzała wyznaczoną trasę i rozwiązywała poszczególne zadania na stacjach.

Na pochwałę zasługują także uczniowie kl. 7 i 8 z naszej szkoły, którzy pełnili rolę ekspertów przy poszczególnych stacjach i pod czujnym okiem nauczycieli sprawdzali wiedzę swoich koleżanek i kolegów biorących udział w grze.

Zwycięzcami gry okazali się uczniowie z SP Rodaki (op. p. Ewa Majewska -Kłoda). II i III miejsce przypadło drużynom z SP Bydlin ( opiekunki: p. M. Smętek i p. A. Demus). Gratulujemy !!!

Organizatorami gry były panie: Marcelina Kamionka, Paulina Szatan-Pasich i Violetta Auguścik.

Oprócz organizatorów, opiekunami poszczególnych stacji były także panie: Iwona Boruń, Aleksandra Rutkowska i Gabriela Rutkowska ( wolontariuszka).

Na koniec na wszystkich uczestników czekał słodki poczęstunek ufundowany przez Radę Rodziców naszej szkoły.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status