32-310 Jaroszowiec, ul. Kolejowa 18, tel. 32 6457097
Select menu item

EUROWEEK

EUROWEEK

W dniach 31.03.- 04.04.2023 r. uczniowie z klas VIII, VII i VI pod opieką pani Marceliny Kamionki i pana Piotra Głąbka wzięli udział w obozie językowym EuroWeek, który jest specjalnym projektem edukacyjnym prowadzonym przez wolontariuszy pochodzących z różnych zakątków świata. Podczas pobytu grupa ze Szkoły Podstawowej z Jaroszowca oraz z Rodak była zakwaterowana w pensjonacie “Melafir” w urokliwym Lądku Zdroju. 

Tematyka warsztatów była dostosowana do zainteresowań uczniów, którzy pracowali m.in. nad projektami Super Bohater, Własne państwo, Alfabet, Moja idealna szkoła czy Mission Impossible.

Za pomocą prezentacji, pracy w grupach, dyskusji czy kreatywnych zadań i gier młodzież rozwijała umiejętności komunikacyjne w języku angielskim poszerzając swoje horyzonty i doskonale bawiąc się przy tym. 

Każdy uczestnik otrzymał certyfikat potwierdzający nabyte umiejętności. W pamięci zostaną nam cudowne wspomnienia, ponieważ wyjazd z pewnością możemy zaliczyć do bardzo udanych! 

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status