32-310 Jaroszowiec, ul. Kolejowa 18, tel. 32 6457097
Select menu item

(EKO)LOGICZNA PRZYGODA

(EKO)LOGICZNA PRZYGODA

26 października uczniowie naszej szkoły wzięli udział w wycieczce do EKO-Farmy znajdującej się w Pogorzanach, w przepięknych okolicach Szczyrzyca. Wycieczka została zorganizowana w ramach projektu finansowanego przez Fundację CEMEX “Budujemy Przyszłość”. Uczniowie samodzielnie zebrali orzechy i aronię, a później wykorzystali te składniki do wykonania pysznych bułeczek. W trakcie ich pieczenia wzięli udział w dyskusji ekologicznej.

EKO-Farma mieści się na terenie wioski indiańskiej. Dlatego wspaniałym uzupełnieniem wiedzy ekologicznej były zaprezentowane przez właścicieli ciekawostki na temat naturalnych i ekologicznych instrumentów m.in. Aborygenów. Nie mogło zabraknąć także nauki śpiewu indiańskiej piosenki.

Bardzo dziękujemy Państwu Lidii i Maciejowi Włodarczykom za pełne pasji i profesjonalizmu warsztaty ekologiczne, które uświadomiły naszym uczniom, jak ważna w ich życiu jest dbałość o środowisko naturalne, którego my wszyscy jesteśmy nieodzowną częścią.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status