32-310 Jaroszowiec, ul. Kolejowa 18, tel. 32 6457097
Select menu item

DZIEŃ PIŻAMY

DZIEŃ PIŻAMY

Dnia 7 października 2022 w naszej szkole  odbył się „Dzień Piżamy”. Większość młodszych i starszych uczniów przyszła do szkoły w piżamach, kigurumi, kapciach i szlafrokach. Do akcji włączyło się też kilkoro nauczycieli.  Udział w kampanii  nie tylko zwalniał uczniów z pytania, czy niezapowiedzianych kartkówek, lecz także wyrażał solidarność z dziećmi z oddziałów onkologicznych, które w piżamach spędzają długie tygodnie, miesiące a nawet lata!

Wszyscy chętnie też pozowali do piżamowych zdjęć. Inicjatywa Samorządu Uczniowskiego – podjęta po raz pierwszy w naszej szkole – spotkała się z dużym odzewem. Szkolne korytarze stały się na ten jeden dzień dużo bardziej kolorowe i roześmiane niż zwykle, gdyż wystąpienie w tak niecodziennym jak na szkolne warunki stroju sprawiało, że uśmiech gościł właściwie na każdej twarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status