32-310 Jaroszowiec, ul. Kolejowa 18, tel. 32 6457097
Select menu item

DZIEŃ DZIECKA W NASZEJ SZKOLE

DZIEŃ DZIECKA W NASZEJ SZKOLE

29.05.br. odbył się w naszej szkole Dzień Dziecka. W tym dniu uśmiechów na twarzach dzieciaków nie brakowało. Wszystkie klasy udały się na teren zielony przy basenie, gdzie zaczęła się nasza wspólna zabawa od powitania, złożenia życzeń i Szkolnego Festiwalu Talentów, podczas, którego uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności- śpiew, talent aktorski, malarski, sportowy, wiedzy historycznej, umiejętność sterowania dronem, gry na gitarze, znajomość języka koreańskiego czy też układania kostki Rubika. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem! Następnie uczniowie pokonywali tor przeszkód, przeciągali linę i rzucali beretem.

W międzyczasie wolontariuszka Gabrysia malowała twarze, robiła tatuaże i ozdoby z balonów, za co serdecznie dziękujemy! Później podsumowaliśmy program „Trzymaj formę” z klasami IV-VIII. Uczniowie przedstawiali nam zdrową alternatywę niezdrowych przekąsek przynoszonych na drugie śniadanie do szkoły, natomiast klasy I-III omówiły i przygotowały piramidę zdrowego żywienia z panią pedagog.

Następnie odbył się mecz siatkówki pomiędzy drużynami uczniów, a później rozegrano mecz uczniowie vs nauczyciele 😉 W tym dniu nie mogło zabraknąć także baniek mydlanych i zdjęć z gadżetami 😊 Na koniec Rada Rodziców dostarczyła pyszną pizzę od Włoskie Bistro Jaroszowiec.

Dziękujemy serdecznie Dyrekcji, Nauczycielom, Samorządowi Uczniowskiemu i Radzie Rodziców za przygotowanie tego dnia, a Wam Kochani Uczniowie jeszcze raz życzymy wszystkiego, co najwspanialsze w Dniu Waszego święta!

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status