32-310 Jaroszowiec, ul. Kolejowa 18, tel. 32 6457097
Select menu item

BLISKIE SERCU SPOTKANIE Z SENIORAMI

BLISKIE SERCU SPOTKANIE Z SENIORAMI

Dnia 6. lutego 2024r. uczniowie klas 1-3 z panią dyrektor Violettą Auguścik i nauczycielami: paniami Beatą Kruszenko, Marzeną Bałazy-Dąbrowską, Małgorzatą Skrzypczak i Katarzyną Kuśmierczyk oraz panem Piotrem Głąbkiem odwiedzili podopiecznych Domu dla Seniora “Na Leśnej”. Przybyli z przedstawieniem przygotowanym z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Humorystyczne dialogi przeplatane piosenkami w j. polskim i angielskim wzbudzały uśmiechy na twarzy Seniorów oraz ich rzewne reakcje. Rytmy cza-czy i twista porwały nawet niektórych do wspólnego tańca. Na koniec wszyscy Seniorzy otrzymali pamiątkowe laurki z życzeniami, a nasi uczniowie i nauczyciele słodkie upominki. Nie brakowało również słów wdzięczności oraz łez wzruszeń. To była wspaniała lekcja wrażliwości.

Zaproszeni przez panią Dyrektor oraz podopiecznych do kolejnych wspólnych spotkań, mamy nadzieję, że to dopiero początek naszej wspaniałej współpracy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status