W dn. 22.09.2025r. odbył się w naszej szkole próbny alarm ewakuacyjny. Po usłyszeniu sygnału dźwiękowego oznaczającego alarm, uczniowie oraz wszyscy pracownicy szkoły udali się na miejsce zbiórki do ewakuacji.
Strażacy z OSP wzięli udział w próbnej ewakuacji przeprowadzonej w szkole. Celem ćwiczeń było sprawdzenie czasu i bezpieczeństwa opuszczenia budynku przez uczniów oraz pracowników. Uczniowie pod opieką nauczycieli szybko i w zorganizowany sposób opuścili sale lekcyjne. Strażacy z OSP Klucze obserwowali cały przebieg akcji, udzielając cennych wskazówek dotyczących bezpieczeństwa. Ćwiczenia zakończyły się pomyślnie i pokazały, że szkoła jest dobrze przygotowana na sytuacje zagrożenia.
Dziękujemy strażakom z OSP Klucze za obecność podczas alarmu, obserwację naszego próbnego alarmu, pokaz sprzętu gaśniczego oraz przypomnienie zasad udzielania pierwszej pomocy.








