32-310 Jaroszowiec, ul. Kolejowa 18, tel. 32 6457097
Select menu item

WIELKI SUKCES KINGI

Kinga Januszek, uczennica naszej szkoły i reprezentantka klubu zapaśniczego „Hardzi” Jaroszowiec, zdobyła srebrny medal na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodziczek w zapasach, które odbyły się 14 listopada w Krakowie.

Jest to turniej objęty punktacją w systemie współzawodnictwa  dzieci i młodzieży prowadzonego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki. Obok Mistrzostw Polski jest to najważniejszy start w kalendarzu KS „Hardzi”.
Kinga startowała w kategorii do 46 kg, a w drodze do finału wygrywała swoje pojedynki bardzo pewnie, przed czasem, dzięki przewadze technicznej.

Rozpiera nas duma, ponieważ Kinga dopiero przed kilkoma miesiącami rozpoczęła swoją przygodę z zapasami, a już osiąga tak wspaniałe wyniki. Gratulujemy zawodniczce i jej trenerom i już czekamy na kolejne sukcesy z udziałem Kingi oraz innych zawodników klubu ” Hardzi” Jaroszowiec !

Add Comment

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status