Szanowni Państwo,

Szanowni Państwo,

zwracamy się z uprzejmą prośbą o przekazanie 1% rocznego podatku na naszą szkołę.

Rok 2021 zakończyliśmy wieloma sukcesami.
Była to realizacja dużych projektów, udział w konkursach, współpraca z rodzicami, z wieloma instytucjami, szkołami i innymi placówkami oświatowymi.

Nie osiągnęlibyśmy tak wiele, gdyby nie Państwa pomoc zarówno fizyczna jak i materialna.

Przed nami kolejny rok i kolejne wyzwania, dlatego zwracamy się z prośbą o przekazanie 1% podatku na rzecz naszej szkoły. Obiecujemy, że każdą wpłatę przeznaczymy na poprawę warunków bytu i zwiększone możliwości nauki naszych uczniów.

 Aby przekazać 1%  należy w rocznym zeznaniu podatkowym (PIT) odnaleźć rubrykę zatytułowaną „Wniosek o przekazanie 1% podatku na rzecz organizacji pożytku publicznego” i w rubryce „Numer KRS” wpisać numer 0000056335. W rubryce obok należy wpisać kwotę odpisu 1%.

Ważne jest, aby w kolejnej rubryce zatytułowanej „Cel szczegółowy 1%”, wpisać nazwę naszej szkoły, czyli Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Jaroszowcu. Bez określenia celu, Państwa darowizna nie będzie nam przekazana.

Z góry dziękujemy za Państwa zrozumienie i ofiarność.

     Dyrektor, nauczyciele oraz uczniowie  Szkoły Podstawowej

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status