32-310 Jaroszowiec, ul. Kolejowa 18, tel. 32 6457097
Select menu item

SPORTOWE SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW

SPORTOWE SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW

Z ogromną radością informujemy, że nasi zdolni uczniowie zdobyli 2 miejsce w Gminnym Turnieju Piłki Nożnej 6-osobowej, będącym częścią Igrzysk Dzieci. W emocjonujących zmaganiach, które odbyły się 7 maja 2024r. , nasi reprezentanci wykazali się nie tylko znakomitą techniką, ale i duchem drużyny, który pozwolił im pokonać zespoły z Chechła i Bydlina.

W finale zmierzyliśmy się z silnym zespołem SP Klucze, gdzie mimo ambitnej gry i nieustępliwości, musieliśmy uznać jego przewagę. Mimo to, jesteśmy niezmiernie dumni z osiągnięć naszych uczniów, którzy wykazali się wielką pasją do sportu i wzorową postawą na boisku.

Gratulujemy naszym młodym sportowcom i dziękujemy za ich ciężką pracę oraz zaangażowanie, które zaowocowały tym fantastycznym wynikiem. Jesteśmy przekonani, że to dopiero początek ich piłkarskiej przygody i czekają ich kolejne sukcesy!
Opiekun: p. Paulina Wołowicz

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status