32-310 Jaroszowiec, ul. Kolejowa 18, tel. 32 6457097
Select menu item

Rozstrzygnięcie Konkursu na Stroik lub Ozdobę Bożonarodzeniową

Rozstrzygnięcie Konkursu na Stroik lub Ozdobę Bożonarodzeniową

Samorząd Uczniowski i Szkolne Koło Wolontariatu zaprosiły uczniów do udziału w konkursie na najładniejszy stroik oraz ozdobę świąteczną. Tworzenie stroików w czasie świąt Bożego Narodzenia, to piękny zwyczaj, przekazywany z pokolenie na pokolenie. Doskonale wpisał się w akcję, którą realizuje nasza szkoła “Razem na Święta”. Mamy nadzieję, że konkurs stanie się tradycją w naszej szkole.

Celem konkursu było pielęgnowanie zwyczajów związanych z Bożym Narodzeniem, doskonalenie umiejętności twórczych oraz rozwijanie wyobraźni dzieci, a także współpraca wielopokoleniowa i rodzinne przygotowanie do Świąt Bożego Narodzenia.

Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem. Uczniowie przynieśli do szkoły swoje prace  wykonane z różnych materiałów i bardzo różnymi technikami.  Wszystkie stroiki i ozdoby były piękne, zarówno te  tradycyjne,  wykonane z naturalnych elementów oraz  te bardziej oryginalne, w nowoczesnym stylu.

Wszystkie ozdoby były wykonane starannie i pomysłowo, więc ocena ich przez jury nie była łatwa. Pod uwagę brano ogólne wrażenie artystyczne, oryginalność pomysłu, dobór materiałów oraz wkład pracy. Ważny był także dobór materiałów.

Wyniki przedstawiają się następująco:
Kategoria  I  (klasy I-III)

I miejsce-  Oleg Krzywicki z kl. III,
II miejsce-  Nadia Wołowicz z kl. I,
III miejsce- Karolina Bąk z kl. III,

Wyróżnienia otrzymali:

Antoni Galon z kl. II

Marta Jankowiak z kl. II

Dawid Barczyk z kl.I

Kategoria II  (klasy IV-VIII)

I miejsce- Igor Niemiec z kl. VI,
II miejsce- Franciszek Suder z kl. VII, Gabriela Brąblik z kl. VIII,
III miejsce- Tomasz Barczyk z kl. IV  oraz     Piotr Pokwap z kl. IV.

Wyróżnienia  otrzymali:

Jan Wołowicz z kl. IV

Natalia Pędzik z kl. IV

Gratulujemy wszystkim uczestnikom. Na laureatów  czekają w szkole nagrody. 

Piękne, świąteczne stroiki wraz z życzeniami trafią do podopiecznych Domu dla Seniora ” Na Leśnej” oraz zaprzyjaźnionych instytucji.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status