32-310 Jaroszowiec, ul. Kolejowa 18, tel. 32 6457097
Select menu item

NASI NAJLEPSI

NASI NAJLEPSI

Rok szkolny 2021/2022 był dla uczniów naszej szkoły pełen sukcesów. Poniżej prezentujemy uczniów, którzy uzyskali wysokie wyniki w nauce oraz nagrody książkowe, dyplomy uznania i pochwały dyrektora.

Klasa 1

Nagrody książkowe za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie otrzymali: Lena Kordaszewska, Lilianna Majcherkiewicz, Maria Michta, Jakub Pachuł, Julia Paletko, Jakub Rogóż.

Klasa 2

Nagrodę książkową za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie otrzymała Marta Jankowiak.

Dyplom uznania za aktywność na rzecz innych ludzi otrzymał Bartosz Januszek.

Klasa 3

Nagrody książkowe za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie otrzymali: Karolina Bąk, Michał Dąbek, Julian Domagała, Antonina Gregorczyk, Bartosz Krzystański, Radosław Olek, Tymon Przewłoka, Franciszek Skowron.

Całą klasa otrzymała nagrody na koniec I etapu edukacyjnego oraz za uzyskanie tytułu laureata w ogólnopolskim konkursie ekologicznym” Velvet. Piątka dla natury”.

Pochwałę Dyrektora za reprezentowanie szkoły podczas konkursów i /lub zawodów sportowych otrzymali: Julian Domagała i Antonina Gregorczyk

Klasa 4

Nagrody książkowe za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie otrzymali: Piotr Januszek, Jan Wołowicz i Piotr Pokwap.

Świadectwo z wyróżnieniem otrzymali: Piotr Januszek, Jan Wołowicz i Piotr Pokwap, Natalia Pędzik  i Hanna Trzcińska .        

Nagrodę za wysokie osiągnięcia sportowe otrzymał Jan Wołowicz.  

Klasa 5

Nagrody książkowe za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie otrzymali: Dominika Jankowiak i Natalia Pokwap.

Świadectwo z wyróżnieniem otrzymali: Dominika Jankowiak, Natalia Pokwap, Szymon Rogóż, Natasza Dudek, Oliver Solarz i Szymon Tarnówka.

Nagrody książkowe otrzymali także: Dominika Jankowiak – za uzyskanie tytułu laureata w Ogólnopolskim Konkursie Matematyczno-Informatycznym InstaLogik i wyróżnienia w konkursie “Kangur Matematyczny,” Julia Olek – za wysokie osiągnięcia sportowe, Szymon Tarnówka- za uzyskanie tytułu finalisty w Ogólnopolskim Konkursie Matematyczno-Informatycznym InstaLogik oraz udział w etapie rejonowym Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego.

Klasa 6

Świadectwo z wyróżnieniem otrzymała Agata Wiśniewska,

Uczennica otrzymała także dyplom uznania za 100%-ową frekwencję.

Klasa 7

Nagrodę książkową za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie oraz świadectwo z wyróżnieniem otrzymał Tobiasz Czyż.

Nagrodę książkową otrzymała Anastazja Barczyk za uzyskanie tytułu finalisty w Wojewódzkim Konkursie Biblijnym.

Pochwałę Dyrektora za reprezentowanie szkoły podczas konkursów i zawodów sportowych otrzymała Maria Majewska.

Klasa 8

Nagrody książkowe za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie otrzymali: Kamil Banyś i Karolina Przewłoka.

Świadectwo z wyróżnieniem otrzymali: Kamil Banyś, Karolina Przewłoka, Gabriela Brąblik, Emilia Smoter.   

Nagrody książkowe otrzymali: Kinga Januszek za wysokie osiągnięcia sportowe), Gabriela Brąblik za aktywność społeczną na rzecz środowiska szkolnego oraz wysokie osiągnięcia w konkursach, Kamil Banyś za uzyskanie tytułu laureata Małopolskiego Konkursu Geograficznego i aktywność społeczną na rzecz środowiska szkolnego oraz Karolina Przewłoka za szczególne osiągnięcia w konkursach, m.in. za uzyskanie tytułu finalisty Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego i tytułu finalisty Ogólnopolskiego Konkursu Kaligraficznego.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Więcej szczegółów o osiągnięciach naszych uczniów znajduje się w zakładce: Strefa ucznia/ Sukcesy uczniów.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status