32-310 Jaroszowiec, ul. Kolejowa 18, tel. 32 6457097
Select menu item

LISTOPAD MIESIĄCEM CHWALENIA

LISTOPAD MIESIĄCEM CHWALENIA

Nasza szkoła przystąpiła do ogólnopolskiej akcji “Pozytywna Uwaga”. Chcemy pokazać uczniom, że ich widzimy i doceniamy, nie tylko za szóstki i wzorowe zachowanie. Chcemy pomóc im odkrywać ich mocne strony i talenty. 

Zaczynamy od listopada i pochwał w e-dzienniczku, ale w Pozytywnej Uwadze chodzi o coś znacznie ważniejszego – relacje. Jesteśmy ludźmi i dobre relacje napędzają nas do budowania, tworzenia, zdobywania. Wspierając uczniów szkoła towarzyszy ich rodzinom w najlepszych  i najgorszych momentach, bo dobro uczniów to wspólna sprawa – uczniów, nauczycieli i rodziców. 

Bycie dobrym dla innych pomaga ci być lepszym człowiekiem. A wszyscy lubimy być dobrymi ludźmi. – mówi nam Iwona Grochowska, psycholog, trener biznesu, autorka programu dla liderów „Akademia Doceniania”. – Popatrz uważnie na drugiego człowieka. Tak po ludzku. Popatrz na swojego ucznia, pracownika, swoje dziecko i zastanów się co możesz zrobić, by dodać mu skrzydeł. 

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status