32-310 Jaroszowiec, ul. Kolejowa 18, tel. 32 6457097
Select menu item

KONSULTACJE STRATEGII RP NA RZECZ MŁODEGO POKOLENIA

KONSULTACJE STRATEGII RP NA RZECZ MŁODEGO POKOLENIA

W ramach konsultacji poruszone zostaną takie tematy jak: edukacja i szkolnictwo wyższe; rynek pracy, przedsiębiorczość; społeczeństwo obywatelskie i kultura; polityka społeczna, polityka prorodzinna i mieszkaniowa; zdrowie i sport; ekologia i klimat oraz Polska w Unii Europejskiej.

Konsultacje dla województwa małopolskiego odbędą się 4 listopada br. o godzinie 17:00 za pośrednictwem platformy do wideokonferencji.

Aby wziąć udział w wydarzeniu, każda zainteresowana młoda osoba powinna uzupełnić formularz zgłoszeniowy znajdujący się w poniższym linku: https://strategiamlodych13.webankieta.pl/

Każdy głos jest ważny, niezależnie od miejsca zamieszkania, statusu materialnego czy poglądów, a każda wypowiedź i opinia zostanie uwzględniona.

Ostateczny termin na wypełnienie formularza to środa (3.11.2021) do godziny 12:00. Potwierdzeniem udziału będzie przesłany link do wydarzenia wraz ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi konsultacji.

Więcej informacji na temat wydarzenia znajduję się na stronie: https://cutt.ly/KonsultacjeMalopolskie

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status