28 maja 2026 roku w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Borzęcinie odbył się wojewódzki etap konkursu „EkoUczeń 2026”, organizowanego w ramach Małopolskiego Projektu Ekologicznego „Ekoszkoła-Ekoprzedszkole-EkoUczeń 2026”.
Do udziału w konkursie zakwalifikowali się również uczniowie naszej szkoły, którzy z ogromnym zaangażowaniem reprezentowali naszą placówkę podczas zmagań konkursowych. W wydarzeniu uczestniczyło około 300 uczniów z całego województwa małopolskiego.


Konkurs był doskonałą okazją do sprawdzenia wiedzy z zakresu ekologii, ochrony środowiska oraz działań proekologicznych. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły. Z niecierpliwością czekamy na wyniki konkursu, które zostaną ogłoszone do 2 czerwca 2026 roku.
Trzymamy kciuki za naszych uczniów!
Koordynator: Monika Marek-Swędzioł

