32-310 Jaroszowiec, ul. Kolejowa 18, tel. 32 6457097
Select menu item

DYSKOTEKA ANDRZEJKOWA

DYSKOTEKA ANDRZEJKOWA

Dobra organizacja, pomysłowość, współpraca w grupie to tylko część umiejętności, którymi wykazali się uczniowie naszej szkoły podczas zorganizowanej 24 listopada dyskoteki andrzejkowej. W tym dniu sala gimnastyczna zmieniła swój wystrój i stała się jednocześnie salą balową oraz salonem wróżb. Od godziny 15:00 do 17:00 bawili się uczniowie klas 1-4, natomiast później parkiet należał do klas 5-8.

O atrakcje tego wieczoru zadbały  przede wszystkim uczennice klasy 8. Trzeba przyznać, że stanęły one na wysokości zadania, prowadząc zabawę z ogromnym zaangażowaniem. Zorganizowały błyskawiczny kurs tańca, zwłaszcza  belgijki, makareny i kaczuszek, a także przygotowały wróżby, mając na uwadze przysłowie: „Święty Andrzej Ci ukaże, co Ci los przyniesie w darze”. Można więc  było wywróżyć sobie imię swojej sympatii oraz dowiedzieć się, jak jesteśmy postrzegani przez innych. Dodatkową atrakcją wieczoru był słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Zorganizowana impreza szkolna była pełna pozytywnych emocji.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status