32-310 Jaroszowiec, ul. Kolejowa 18, tel. 32 6457097
Select menu item

KOLEJNY SUKCES NASZEJ SZKOŁY

KOLEJNY SUKCES NASZEJ SZKOŁY

W dniach 6 – 10 czerwca 2022 roku w Gminie Klucze odbył się I Gminny Tydzień Artystyczno – Sportowy. Uczniowie rywalizowali w trzech kategoriach: konkurs plastyczny, j. angielskiego oraz konkurencje sportowe. Miło nam poinformować, że uczniowie naszej szkoły zajęli czołowe miejsca we wszystkich kategoriach. W konkursie plastycznym pt. „Parki Krajobrazowe w Unii Europejskiej” I miejsce w kategorii kl. VII – VIII zajęła uczennica kl. VIII Karolina Przewłoka ( opiekun p. R. Smaruj), w tym samym konkursie w kategorii kl. I – III III m-ce zajęła Karolina Bąk z kl. III ( opiekun p. B. Kruszenko). W konkursie j. angielskiego, który odbył się w Szkole Podstawowej w Rodakach, I miejsce ponownie zajęła uczennica kl. VIII Karolina Przewłoka (opiekun p. M. Kamionka). W konkurencjach sportowych (lekkoatletyka dla kl. I – VIII) na stadionie w Bydlinie pierwsze miejsca zajęli: uczniowie kl. III Wiktoria Hryniewicka i Radosław Olek oraz Kinga Januszek z kl. VIII. II miejsce zajął Michał Łydka, a III miejsce zdobyła Maria Majewska. Sztafeta w składzie: Kinga Januszek, Oliver Solarz, Michał Łydka i Radosław Olek ( opiekun p. P. Wołowicz, p. B. Kruszenko, p. P. Głąbek) zakończyła zmagania tuż za podium zajmując IV miejsce.

Wymienione sukcesy zapewniły naszej szkole zwycięstwo w klasyfikacji generalnej całego I Gminnego Tygodnia Artystyczno – Sportowego!

Oprócz nagród rzeczowych, które trafiły do rąk uczestników, otrzymaliśmy także okazały puchar, który z rąk organizatorów w imieniu naszej szkoły odebrała Pani Dyrektor Violetta Auguścik.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status